telbiur

INTERNET AKTYWACJA 1,23 ZŁ , WI-FI W MIESZKANIU GRATIS, 3 MIESIĄCE BEZ ABONAMENTU

Kasy fiskalne

Produkty Posnet

 

Aby ułatwić Ci wybór najodpowiedniejszego rozwiązania podzieliliśmy naszą ofertę mając na względzie najbardziej typowe zastosowania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

 

 

Zapraszamy do wyboru odpowiedniego dla siebie urządzenia fiskalnego z szerokiej gamy dostępnych produktów Posnet. W naszej ofercie dostępne są kasy fiskalne:

  • kasy fiskalne mobilne – idealne do bezprzewodowej pracy w terenie. Dwustacyjne lub z kopią elektroniczną paragonu.
  • małe kasy fiskalne – dedykowane do pracy stacjonarnej w punktach handlowych lub usługowych o niewielkiej powierzchni sprzedaży
  • średnie kasy fiskalne – przeznaczone do pracy stacjonarnej w puntach handlowych o dużym natężeniu ruchu klientów. Dostępne urządzenia dwustacyjne oraz z kopią elektroniczną paragonu.

A także drukarki fiskalne przenośne, sklepowe i apteczne.

 

 

 


Przed kupnem urządzenia fiskalnego POSNET wraz z usługami serwisowymi należy zwrócić uwagę, czy dana firma  ma autoryzację POSNET, a jej serwisanci aktualne uprawnienia serwisowe.

Zgodnie z pkt. 1 załącznika nr 6 do Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz warunków ich stosowania, podatnicy mogą korzystać "jedynie z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego kas, za który odpowiedzialny jest producent krajowy albo importer, lub ewentualnie z serwisu prowadzonego przez inne jednostki, ale tylko w przypadku, gdy prowadzący ten serwis posiada autoryzację producenta krajowego lub importera".