telbiur

INTERNET AKTYWACJA 1,23 ZŁ , WI-FI W MIESZKANIU GRATIS, 3 MIESIĄCE BEZ ABONAMENTU

Urządzenia fiskalne firmy Posnet

O firmie

Firma Posnet istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapominamy jednak o małych sklepikach i firmach usługowych. Polecamy również doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń. Wśród naszych licznych klientów jest wiele aptek, restauracji, fast-foodów.

Od wielu lat współpracujemy z firmą WINCOR NIXDORF (dawniej SIEMENS NIXDORF), która uznała nas za strategicznego partnera w Polsce. Posnet zawsze dążył do osiągnięcia jak najwyższej jakości oferowanych rozwiązań. Znalazło to odzwierciedlenie również w nowych urządzeniach, wprowadzonych na rynek w związku ze zmianą kryteriów technicznych jakim muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

Obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku fiskalnego w Polsce. Nasze urządzenia dostępne są u ponad 2 000 aktywnych dealerów, Przedstawicieli Regionalnych oraz 6 własnych oddziałach na terenie całego kraju. Wjecej o firmie w linku :

http://www.posnet.com.pl/index.php?pid=1004